| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea am de facut poze pentru albumul de la sfarsitul clasei a 8 a. Vreau sa-mi dati idei de modele de camasa.Nu vreau una formala...

3 răspunsuri:
| kpoplovermdm a răspuns:

Buna.si eu sunt tot clasa a8a...si acum ca am vazut intrebarea ta..ma gandeam ca ar fi frumos sa facem si noi asa..insa am niate colegi tare complicati si majoritatea nu vor vrea..la voi cine a venit cu initiativa? profesoara?

| anonim_4396 explică (pentru kpoplovermdm):

Noi am venit cu ideea...profesori n-au nici o treaba... daca nici noi nu luam initiativa vai de cap generatiilor de acuma in colo