| anonim_4396 a întrebat:

Zilele trecute am fost la majoratul unui prieten care totodata e si coleg cu mine. Acolo am intalnit o fata pe care o stiam din vedere dar nu ii acordam atentie, dar se pare ca din seara aia a inceput sa imi placa. Cand dansam ea mereu incerca sa fie pe langa mine, mai ales la joc (populara) cand juca langa mine. Credeti ca aceasta fata ma place sau e doar in subconstientul meu?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Din cele spuse de tine, cel mai probabil da.
Daca iti place de ea, vorbeste cu ea, nu mai sta doar cu gandu la ea.
Actioneaza, asa vei stii sigur!

| DanielaMV a răspuns:

Daca observi ca aceasta se uita mult la tine si incearca de fiecare data sa te faca sa zambesti...atunci e clar ca e nebuna dupa tine