| bambina a întrebat:

Va rog ajutati-ma crying
deci zilele trecute am fost la majoratul unui verisor.
a venit multa lume si multi baieti frumosi. lollaughing
dansam cu o pr si deodata a venit un tip la mine si am inceput sa dansa...
il mai vazusem, si stiam cine era, un coleg de clasa al varului meuoh go on

si in seara aia am stat aproape numai cu el.ne-am sarutat.
dimineata a plecat intr-o garabastraight face
faza naspa e k eu m-am indragostit de el.
nu stau ce sa fac
va rog hellp mecryingcrying(
am vb cu el pe mess...
dar, nu stiu ce sa fac
nici nu pot sa ma duc la el si sa-i zic "auzi stii eu m-am indragostit de tine ce zici vrei sa ne combinam"
ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Sa ii spui daca nu vrea sa iasa la un suc, o cafea, o plimbare...sa mai vorbiti...Nu grabi lucrurile ca il sperii...intai ia si cunoaste-l.Succes!

9 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Eu zic sa mai vorbesti o perioada cu el si sa vezi cum evolueaza lucrurile... Iesiti in oras ca prieteni, mai vorbiti pentru a va cunoaste mai bine si va veti da seama in timp daca e posibila sau nu o relatie... Daca exista atractie reciproca... totul va fi binebig grin.
multa bafta!

| spyceygirl a răspuns:

Ehh asta e tipul de baiat indraznet care se saruta de la prima intalnire. e usor sa vorbesti cu destia adica...cand vorbesti cu el pe mess...iti trim inimioare? este dragut la vorbe...hai ma...are 18 ani.sigur se pricepe el sa vb...scoate mai mult de la el. o fi avand prietena? astia de 18 sigur au. dar le place sa se dea si la celelalte(mai ales mai micihee hee)tu ce varsta ai? daca e apropiata de a lui e usor...mai vb cu el pe mess...nu i spune din prima.bafta!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Poi mai intaicunaste'l si dai de banuit ca il placiwinking.

| yoannah a răspuns:

Wowbig grin
pai... dacă v-ați sărutat cred ca totuși... ar trebui sa ii spui pe mess ca îl placi:0
la urma urmei... nu e nimic rău în a-ți împărtăși sentimentelehappy
Si dacă te place... o sa-ți ceara prietenia... iar dacă nu...
Oricum e mai ușor sa treci peste un refuz decât sa trăiești suferindwinking
Byye!:*

| Mihaic93 a răspuns:

Poti sa te duci la el si sa ii zici ca esti in cap dupa el.

| lore_9594 a răspuns:

Pai, consider ca din moment ce te'a sarutat, simte ceva pentru. tine, in cazul in care e sincer.si nu isi bate joc.Incearca sa vorbesti cu el, sa'l intrebi daca ceea ce s-a intamplat in seara aceea a fost pentru. ca asa a simtit.lamureste situatia.succes:*

| bambina explică:

Pai.am mai vb cu el la telefon(datorita verisiroului meu care ne tachina)dar mai mult de"buna, cf, ai terminat orele"nu zicea.
si zilele trecute am aflat ca s-a combinat q o fatasad
trist. dar vestea cea buna e ca nu mai simt aproape nimica pentru el, stiu ca a fost ceva candvabig grin
Mersi tuturor pentru raspunsuri,>big grin

| alexandru_3595 a răspuns:

Cunoastel intai si apoi spune-i ce simti ceva pentru el, nu grabi lucrurile. numai bine

| lexandra1111111 a răspuns:

Nu face nimic straight face. momentan. poate o face el primul`. happy.