| mariuseu12 a întrebat:

Salutare all. am si eu nevoie de niste indei in legatura cu un produs imaginar am de facut un text publicitar si nu stiu despre ce sa scriu... nu am voie sa ma prezint ce ceva care este deja pe piata big grin mutumex laughing

2 răspunsuri:
| Covaci_Solomon_1983 a răspuns:

Pai ai putea face o combinatie intre dolce gabana si play boy:dolce boy sau ai putea face o combinatie intre mai multe parfumuri tu stii mai bine, eu doar am dat niste idei sper ca am fost de ajutor