| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am 3 GB Ram si Placa Video Nvidia GForce 7300. Ce jocuri misto as putea sa joc dar tot odata sa mi se miste bine?

Răspuns Câştigător
| bogdan98tl a răspuns:

Igi 2, Freelancer, Gta 4, Mafia 2, Fifa 2010, Fifa 2011, Fifa 2009, Nba 09, Nba 10, Nba 11, Diablo, Diablo 2, Nfs carbon, Nfs hot pursuit, Nfs undergrount ( nu am scris corect), Call of duty 2, call of duty 3, call of duty 4, Medal of honor, Heroes 3, Heroes 4, Heroes 5, Gta 3, Gta san andreas, Project igi, Sniper elite, Sacred, Quake 3 Arena, Sacred 2, Raw 2009, Troia Fifa street 3.

1 răspuns:
| enrico a răspuns:

Gta 4 mafia 2 ....mai multe medal of honor.call of duty etc