| Cosmi456 a întrebat:

Salutare am cumpărat un card cadou magazin play din Austria și nu reusesc sal valorific bag codul
îmi zice se vor adăuga 50 de euro în contul tău se incarca și apoi îmi zice.????.că să valorificați codul sunt necesare mai multe informații ????..menționez pe acest cont am mai adăugat bani 25 de euro dar acum nu merge cu 50 ce pot face

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Introdu acele informatii daca asta iti cere.

| Cosmi456 explică (pentru darrio2007):

Pai am băgat informațiile codul acela după card poza cu cardul magazinul de unde l-am cumpărat și chitanță dar spune că durează câteva saptama i pana va fi analizată pai e normal sa stai săptămâni pentru a-ți. Baga niste euro in cont