| Taboo1 a întrebat:

Salutare. Am cunoscut o fata la o zi de nastere. Eu as vrea sai fiu mai mult decat un prieten dar cand ii cer numarul de telefon nu mai scrie pe fb sau pur si sinplu iese depe fb. Am incercat sa-i dau eu nr de tel dar nimic. Ce as putea face sa iasa cu mnmacar la 1 intalnire? Doar raspunsuri serioase va rog! Scuze pentru categorie!

6 răspunsuri:
| CipryCuSueg a răspuns:

Te evita pentru ca ori nu esti de nasul ei ori esti urat B) sad but true :'(

| PsychologistT a răspuns:

Intreab-o daca-si doreste mai mult decat o conversatie pe FB.
Daca tot se face nevazuta, inseamna ca nu prea vrea sa se ajunga mai departe.

| MiruD a răspuns:

Ori e timida, si ii este frica de ce va urma, ori nu o interesezi!winking

| Taboo1 explică:

Nu sunt urat. Si numai pe fb nu prea raspunde ca acolo la petrecere vorbeam. Poate de aia nu ma prea baga in seama ca nu de mult s-a terminat o relatie de a iei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai invata cum se scrie corect cuvantul "sinplu" si abia apoi apuca-te de cuceriri la lumina lunii.

| Taboo1 explică (pentru anonim_4396):

Bine si tu te poti duce dracu cu gramatica ta