| Corsi a întrebat:

Acum cateva zile am cunoscut o fata care face pe inabordabila. Nu are iubit. Am incercat sa o invit in oras si a spus ca nu are cum, vorbim putin pe facebook. Cum as putea sa o cobving sa iasa cu mine, de acolo ma descurc sau da imi dea numarul ei de telefon. Faza e ca spunea ca e suparata si ca nu are de ce sa fie fericita.

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Lasa pe fata asta, e cicalitoare de aia sacaitoare, te va manca de viu, tu esti tanar trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| RAY a răspuns:

Daca te placea se vedea cu tine, nu vezi ca vrea sa scape de tine?

| wLt a răspuns:

Mai bine o lași baltă amice laughing.
Dar tu dacă ești așa atras de ea, arată-i făcându-i cadouri, scrie-i mereu, vorbește cu ea mereu. Nu știu, arată-i afecțiune.