| JackTh3Ripper a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema as dori cateva raspunsuri acum 2 saptamani am fost impreuna cu o fata dar ea era in concubinaj cu altcineva de 6 luni si mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu el dar la final a iesit cu scandal in fine dupa 3 saptamani am fost sunat de fostul ei prieten si de parinti ei sa merg la spital sa fac ceva test pentru ca ea este insarcinata si sa afle daca e copilul meu si intentionez ca nu am facut nimic cu ea fiind impreuna de 3 saptamani si ne vedeam doar la munca si vorbeam la telefon dar fiind acuzat ce mi se poate intampla am fost amenintat cu bataia si cu puscaria ce pot face va multumesc as dori raspunsuri serioase (mentionez ca cei 2 erau in prag de casatorie iar ea nu m-i-a spus nimic dar asta nu prea cred ca conteaza dar mi se poate intampla ceva daca vin de exemplu sa ma caute sa ma bata sau mai rau ce as putea face mentionez ca experienta de asta mi-a fost prima si ultima va rog dati-mi raspunsuri serioase multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia e o tarfa iar tu un prost, se poate afla afla a cui e copilul doar prin test adn atat, vezi daca crezi in fete unde ajungi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Accepta testul, du-te și fă-l și demonstrează-le ca nu e copilul tău! Poți apela la politie și dacă e cazul ii poți da în judecata pentru hartuire, vina e a fetei ca nu a zis din start ce și cum, dar și a ta ca deși ai știut ca e într-o relație, nu ai ținut cont. Cu siguranță când se lămurește treaba cu sarcina vei scăpa de ei.

| HoneySweet56 a răspuns:

Sincer aia e doar o târfa și mdaa ce pot sa zic suna la poliție daca vin cu arme.Altceva nu prea poți face și a da, du-te în pisici la testul adn