Salutare!
Am și eu o întrebare, care s-ar putea să pară ciudată din moment ce sunt băiat. laughing

- Ce se întamplă dacă mă spăl des pe cap?

Pur și simplu nu îmi place să am părul gras... și mă spăl foarte des. Aveți vreo sugestie pentru mine? Bine, în vacanțe nu mă omor după spălatul pe cap, fac asta mai rar în vacanțe dar în timpul școlii sau când vreau să ma duc undeva, de fiecare dată mă spal pe cap înainte. Orice sugestie este bine venită!
Thanks in advance.

2 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Nu este ciudat daca iti place sa fii curat.
Bravo tie

| Anonimtpu2 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca te speli des, e bine ca te ingrijesti dar spui ca ti se ingrasa parul repede, se ingrasa de la spalatul foarte des, incearca sa-l speli la 3-4 zile