| Manaila968 a întrebat:

Salutare TPU, mai am o intrebare, ce se intampla daca stau pe telefon in timpul orelor la scoala si nu il bag la dulap cum spune regulamentul scolii?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti fi sanctionat disciplinar.
P.S. Voua nu v-a fost citit Statutul elevului si regulamentul scolii?

| sierra1 a răspuns:

"stau pe telefon in timpul orelor la scoala"

de ce dreak te mai obosești să mergi la școală? probabil că nu se lipește (școala) de tine de nici o culoare...

| ReignForest a răspuns:

Pe vremuri când eram la școală, dacă stăteai pe telefon se țipă la tine să îl lași sau profa îl luă și la sfârșitul orei îl primeai înapoi

| Tudor947 a răspuns:

Cred ca o sa te duca la director sau o sa fi pedepsit.