| Bogdanpalintineanu a întrebat:

Salutare am nevoie de acid care are sau cunoaste pe cineva care are sa imi raspunda

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca te referi la LSD ai foarte mare atentie. E plina lumea de acid sintetic si sansele sa iti iei bad-trip e foarte mare. LSD-ul pur (de pe timbru) nu are absolut niciun gust. Cel sintetic e amar. De asemenea e un drog foarte periculos si controversat. In doze mici poate fi super ok, la fel si in doze moderate. In cantitate mare poate sa iti distruga mintea, sa te lase cu traume, sa iti declanseze schizofrenie. Daca vrei sa auzi mai multe, da-mi un mesaj.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa spui ce fel de acid ai nevoie!
Pentru ca unele se gasesc la alimentara, precum acidul citric, iar altele la magazinele de chimicale.

| DryIce a răspuns:

Da? pai vomita si scoti din tine putin acid clorhidric =) cah.

| CLOr2 a răspuns:

Nu spune un acid el se refera cel mai probabil la LSD