| markusisred a întrebat:

Salutare, am o întrebare, cam despre ce subiecte ar trebui sa vorbesc cu o fată dacă e pentru prima data când ies la o întâlnire cu ea? Puteti va rog da îmi dați exemple de discuții?

4 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Despre pasiunile ei și ale tale. Despre voi 2. Despre ce subiecte vă interesează.

| Violleta2022 a răspuns:

Despre orice subiect de bun simt, fara sex si apropouri sexuale, doar subiecte placute si de bun simt, fiind vreo cateva miliarde de posibile subiecte de la vreme, scoala, materii preferate, profesori, excursii, vacante, moda, mancaruri preferate, deserturi, filme samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Despre ce vrea ea. Despre ea.

| darrio2007 a răspuns:

Sunteti in faza de cunoastere. Sa vedeti ce pasiuni comune aveti. Apoi poti trage concluzia, daca sunteti compatibili sau nu. Nu ma refer la sex.