| markusisred a întrebat:

Salutare tuturor,dacă m-aș băga în relație cu o fată ce am putea face in majoritatea timpului? E prima data când o sa am o relație și recunosc ca nu știu ce activități sau eu știu……dați-mi idei va rog din suflet ce putem face, unde sa mergem etc……

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Câți ani ai?

| anonim3247 a răspuns:

Ar fi cam așa relația - vă întâlniți și stați multe ore pe o bancă în parc că sigur nu ai bani

| blackann a răspuns:

Mergeti si voi in parc sau la film. Pana va babarditi mai e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce asa mare chestie. E ca un prieten foarte bun, doar ca cu care faci si sex. Atata tot.