| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte ar trebui sa deschid când vorbesc cu o fata prima data și ce complimente să îi fac ca să se simtă bine?

Răspuns Apreciat de Editori
| Eduard196 a răspuns:

Lângă o fată trebuie să trăiești, nu să muncești. Să trăiești înseamnă să fii așa cum ești. Sa muncesti înseamnă să cauți să o faci sa se simtă bine cu tine, iar ea o să simtă și nu o să se simtă atrasă de tine, pentru că nu ești bărbatul pe care se poate baza. Legat de ce subiecte să vorbești, e simplu. Îi pui întrebări din viața ei, iar ea o să înceapă singură să vorbească și nu va trebui să te mai chinui

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O inviti in oras la o cafea, suc, prajitura, inghetata sau ce vrei tu...ii daruiesti 1 floare si o intrebi despre viata ei, despre ce-i place sa faca zilnic, ce pasiuni are, ce feld e natura sau vacante ii plac. Unde a fost, unde doreste sa mearga samd.

| sierra1 a răspuns:

"când vorbesc cu o fata prima data și ce complimente să îi fac"

aspectul, ăsta e mereu determinant!

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns:

Ar trebui sa schimbi fata. Daca ai ajuns sa intrebi asa ceva, inseamna ca aia te face sa sari peste niste obstacole pentru ai avea afectiunea.
Una care te place, nu trebuie sa faci mai nimic. Deschide ea subiecte si tii se arata interesata.
Tot ce trebuie sa faci tu e numai sa iei actiune.

| Alexandru250201 a răspuns:

Femeile iubesc sa fie validate