| Dania19 a întrebat:

Salutare happy am o pagina pe facebook si am aproximativ 400 de like'uri happy si doar eu sunt admina... nu doreste nimeni sa mi se alature? doar ca as dori sa fie foarte activa happy si sa aiba peste 14 ani happy cine doreste? :*

4 răspunsuri:
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Buna! As vrea sa fiu eu fiindca mai am o pagina de Facebook pe care se distreaza lumea.Doar ca sunt Baiat!

| Dania19 explică (pentru MaNumescCumDoresc):

Nu ma deranjeaza ca esti baiat :) daca vrei da add pe facebook la Dania Lacrimioara si mai vb acolo :) pagina mea e https://www.facebook.com/just.smyle