| Bodi_7875 a întrebat:

Salutare. am si eu un nokia 6700 clasic si am incercat sa bag codul sa vad cate ore are vorbite telefonul si nu merge...in rest merg toate codurile posibila. pentru nokia si cel care imi arata versiunea lui. ma ajuta si pe mine cineva? este copie sau nu :-s?

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Doar pentru. ca nu merge un cod asta nu inseamna ca e copie. Si eu am un Samsung si nu merg nici jumatate din codurile care trebuie dar e luat din magazin.