| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 1 si am gasit sa il dau la schimb pe un iphone 4s sau pe un piaggio ciao,imi doresc foarte mult acel scooter, dar daca imi dau telefonul pe scooter raman cu un s1 si nu prea ma impac cu ideea, voi ce ati face?

2 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Iphone-ul o sa il iau

| RaulB1997 a răspuns:

As lua 4s-ul, nu un scuter de valoarea aia, de Note 1.In plus, daca esti din 1997, ar trebui sa treci la o masina ceva, nu la scutere.asta e parerea mea, sper ca vei face decizia corecta.