| sunt_fericita a întrebat:

Salutare...as dori sa adresez aceasta intrebare baietilor... spuneti-mi 5 lucruri care va atrage la o fata(dar sa fie un raspuns cinstit) multumesc

Răspuns Câştigător
| Daddy_9411 a răspuns:

Sunt sigur ca o sa primesti fooarte multe parerihee hee

Totusi s`o zic si eu pe a mea.

5 lucruri care ma atrag la o fata:
- sa aiba un mister aspupra ei in sensul ca tot timpul mai are ceva de oferit
- sa aiba mainile frumoase
- sa`si spuna parerea intr-o relatie indiferent daca e de bine sau nu
- sa nu renunte niciodata la spiritul ala de copil, adica as`i placa sa fie alintata
- si buzele... ador asta; x; d

Si sa nu azi de mine acumlaughing

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

5? .prea multe, nu gasesc mai mult de 2.big grin

| antonius74 a răspuns:

1. ochi veseli
2. zambet frumos
3. niste fite (nu prea de tot, dar totusi sa se vada ca-i femeie cu principii si mod unic de a fi)
4. sa stie vorbi frumos
5. simt al modei

| Ingerasull99 a răspuns:

Pai la prima vedere ma atrag ochi, stilul si corpul, dupa o discutie mai aprinsa, felul de gandire, sa se imbrace mai special!

| robby_9284 a răspuns:

Scz am doar 13 ani. dar imi spun si eu parereahappy

1-zambetul
2-simtul omurolui( adica sa nu te simti ca un gogosar in fata unei portacale cu ea)
3-inteligenta(nu cer mult, dar sa nu fie chiar proasta)
4-blandetea happy
5-nu vreau sa fie timida( eu sunt cel mai mare timid din lume...si daca si ea ar fi...ar fi groaznicbig grin)

Sper ca a fost bine big grin

| Daddy_9411 a răspuns:

Multumesc pentru fundita kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inelul de aur, cerceii, lantisorul de aur, bratara, si naivitatea ei so pot prosti repede. eventual si... da aia nu e lucru. e pasarica pur si simplu.

| adina_6890 a răspuns:

Baieti, de ce nu ii spuneti Dariei adevarul? Nu or asculta barbatii ce spun femeile, dar macar sa evitam dezacordurile, altfel nu mai ai parte de o a doua intalnire.....Bine, depinde si de pretendent.happy