| ZoKo_3036 a întrebat:

Salutare prieteni. Vreau sa va adresez o intrebare. Ce parere aveti despre mine.adica ma refer la fizic. uititativa la poza de la avatar si imi spuneti ce parere aveti... cel mai dragut raspuns primeste

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Astepti sa fii pupat in orificii? rolling eyesMda...
Arati ca orice copil normal.Nimic special.Probabil inca nu ai intrat in pubertate.

| DaniiWtf a răspuns:

Heyy.
Wei.parerea mea:
1.Ai breton [Misto]
2. Dupa cum vad.presupun ca adopti cat de cat stilul rapp.[buunsmug]
3.Ai ochi draguti [fetele se uita si la asta de multe ori]
Dar am o propunere.nu sunt sigura cum ti-ar sta. dar incerac.
Sa iti tapezi parulsmug[nu numai fetele fac astawinking]