| dragos15 a întrebat:

Salutare baieti. Ce imi trebuie ca sa pun videoclipuri si muzica pe youtube? eu vreau sa le iau de pe trilulilu si sa le pun in contul meu de pe yutube.Imi trebuie drept de autor pe acestea?

2 răspunsuri:
| andrei90tm a răspuns:

Le poti lua de pe trilulilu cu un plugin super smecher pentru Mozilla Firefox ( http://www.downloadhelper.net/install.php click pe: "add to firefox" ) :)

| ionutktm99 a răspuns:

Teoretic ar trebui drept de autor dar practic nu are nimeni nici o treaba. in cel mai rau caz o sa iti taie melodia de pe fundal pentru ca ai drept de autor pentru ea, atata tot, succes