| Cosminel25 a întrebat:

Salutare baietii caut si eu un metin2 pvp clasic dar sa aiba beta sau sa se evolueze sau un server de metin2 pvp dar infara de :
Hammer, gm mode, tenerife, si european daca stiti vreo unul lasatii linkul si dau funda la cel mai bun metin 2 multumesc de intelegerehappy

Răspuns Câştigător
| AlexAlex96 a răspuns:

Metin2 Might... asta e pvp clasic cu beta + ca sunt implementate costume ce mai dau semiom critica si rez la paguba medie vreo 5 % alea le castigi la ox... in rest e exact ceea ce cauti dupa detaliile talewinking Funda plz big grin

2 răspunsuri:
| Cosminel25 explică:

Dau funda +vot la cel mai bun raspuns va asigur!

| Cosminel25 explică (pentru Cosminel25):

Deci vreau un metin2 pvp clasic fara modatii sa aiba si 6/7 dar nu neaparat sau pvp cum ar fi sa te dea 250 si la pvp clasic 99 sau 105 sa aiba 6/7 nu neaparat am mai spus sa fie beta la magazin sau sa pot evolua eu sa fac beta acesorii de 54 care merg sa se evolueze si cam atat dar infara de hammer tenerife, european funda+vot la cel mai bun raspuns