| joselu41 a întrebat:

cand este balciul in alexandria? funda!

1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Alexăndrenii sunt invitaţi în acest week-end la Bâlciul de Rusalii, o sărbătoare care atrage an de an mii de vizitatori şi care anul acesta va include şi Festivalul Căluşului. Dincolo de produsele specifice sărbătorii de Rusalii, de la oale şi linguri de lemn, bâlciul va aduna tiribombe, maşinuţe, terase cu mici şi bere.

Citeste mai mult: adevarul.ro/locale/alexandria/balciul-rusalii-alexandria-1_50ad50c47c42d5a66392d70c/index.html