| Brilliantik a întrebat:

Salutare. Cine imi poate spune expresii, fraze cu care as putea raspunde adresarile urite, cum as putea sa explic (cind cineva te gruzeste sa poti sa ii raspunzi inapoi cu aceeasi moneda)ce scuze de cuvint. Funda

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, cea mai buna metoda este indiferenta, ei mor cand nu se simt bagati in seama, dar daca totsui vrei sa te ajut cu replici poftim aici

Pai una dintre cele mai enervante faze ar fi sa ii spui "asa si?"
Du-te fa pipi ca esti palid
copil copac
copil oligofren facut pentru alocatii
pasii pe covorasi, ia-ti roiul
arunca-te de pe bloc
sari in dambovita
el zice ceva de: cand o zbura porcu iar uh zici: poti sa zbori?
esti o lamaie stoarsa
Vorbeşti cumva cu mine, văd că ţi se mişcă buzele dar n-aud nimic, eşti dat pe mute? Eşti bun să te bagi în seamă în altă parte? Ştii bancul cu guma? Şterge-o! Caută-mă pe-afară! Închide gura că faci curent!
Ai supravietuit avortului ca sa faci umbra pamantului", "te rog nu ma mai enerva" "se vede ca tatal tau e neam cu maica-ta" "maica-ta nu are bani sa te intretina" "maica-ta e alcoolica" "ai SIDA, pleaca" "daca tu ai SIDA inseamna ca si mama ta are" "mama nu stie sa faca de mancare " "maica-ta e saraca" "maica-ta nu are prieteni" "maica-ta e grasa" "maica-ta e de vina pentru tot"
Te strang chilotii?
Tu chiar crezi ce spui?", "Hmm...interesant, dar cui îi pasă?"...sau îl poţi lăsa să vorbească singur un timp îndelungat, apoi într-un final să îl întrebi "Hm? Ai zis ceva?"
vezi sa tragi apa dupa ce termini de vorbit
hai nu pe bune, te-ai uitat azi in oglinda?
ia un leu si pleaca
ba tarane n-ai ce face?
1) Daca-ti *** doi pumni in cap iti divorteaza ochii.

2) Ai grija de viata ta, ca de a mea, de cam roade invidia!

3) Ce nas ai :O nici ca-i coltuc de painelaughing

4) Ma-ta stie ca vorbesti singur? smug

5) Pacat de mama ta aia, ca e mai frumoasa ca tine!

6) Vorbeste in punga, si te ascult mai incoloo!

7)...
... a. cu mine vorbeai?!

8) ce fata ai! inveti cainii sa latre.

9) Mai ai 2 sambete si mori
De fiecare data cand deschizi tu gura mi se pare ca vorbeste un prost degeba
canta la alta masa
succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat