| saymoon a întrebat:

Salutare, colegi al site ul TPU!
Voi cum va petreceti Craciunul si unde? Argumentati raspunsul.
Astept raspunsurile voastre si va urez un Craciun Fericit, si sper ca si in 2011 sa fim impreuna.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu imi voi pretrece Craciunul cu familia mea, iar Revelion cu familia si cu prietenii la mine acasa si de restul in oras(va fi un concert).
Iti multumim pentru urari, si tie iti doresc Craciun Fericit, multa sanatate si anul 2011 sa fie pentru tine cel mai bun din toti anii.
Sunt sigura ca in 2011 o sa fim impreuna, aici pe TPU.
Mereu alaturi de voi.

O zi frumoasahappy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu craciunul mi-l petrec la tara love struck
revelionul la o prietena

craciun fericit si tie, si tuturor utilizatorilor TPU love struck

| Vanity a răspuns:

Salutare! Craciunul il petrec acasa alaturi de fratele meu mai mic ( parintii mei sunt la serviciu), iar Revelionul probabil acasa pentru ca nu prea sunt genul de persoana careia sa-i pese prea mult de distractie sau chestii din astea ( inclusiv de sarbatori). Si eu va urez Craciun fericit si tot ce va doriti!

| deea_5125 a răspuns:

Buna.Craciunul mi-l petrec in Maramures impreuna cu familia iar de Revelion party cu prietenii. Tu?