| ArmmAndArmm a întrebat:

Salutare! Cum pot afla IP-UL unui player pe samp? (Gta San Andreas multiplayer)? Primul și corect răspuns, are fundă! Succes și mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca nu esti adminul jocului sau al forumului.
Doar un Administrator al acelui forum/ site/ joc/ platforma are drepturi si poata sa vada o adresa de IP.
Tu ca alt user nu ai nici un drept sa vezi vreo adrsea de IP si este practic imposibil sa ai acces la adresele de IP.

2 răspunsuri:
| Karlson a răspuns:

Se poate prin diferite metode. Nu o asculta pe Jassmina. N-are sens.

| Karlson a răspuns:

Totusi, de ce vrei sa ii alfii IP-ul?