| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,
Dețin o tabletă Asus VivoTab Note 8 și nu știu cum să schimb camera de pe față pe spate sau invers.
Cine vine cu un răspuns corect va primi și fundă.
Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Tableta are sistem de operare windows. (8.1), iar când intru în cameră am doar 3 butoane: pentru foto, pentru video si pentru panoramă

| ZyRRe a răspuns:

Am rezolvat problema descărcând o aplicație pentru fotografii. Multumesc oricum celor ce s-au implicat.

| SpeedPrimer a răspuns:

Salut trebuie sa fie un bunton in aplicatia camerei, butonul ar trebui sa fie un aparat foto cu niste sageti sau doar niste sageti simple.

| Ngb_Slverr_1970 a răspuns:

Vezi ca acolo unde este button care este o camera care are un cerc ca iti arat ca se pune camera pe fata sau pe spate sau daca intri in Camera setari si vezi ca ai acolo mai mult optiuni
depinde si ce Android are.
Bafta!