| Vâlogger a întrebat:

Salutare big grin As vrea sa filmez primul meu episod de vlogger, dar nu stiu inca ce v-ar placea sa vedeti intr-un prim episod. Aveti cumva ceva idei, intrebari? Orice ar fi de mare ajutor laughing Thanks

2 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

✰ Bună.
Încearcă ceva original, în priemierăbatting eyelashes.

| Mămăligă59 a răspuns:

Ai putea face un video in care sa vorbesti despre dragostea adevarata care nu mai exista in aceste timpuri.
sau ai putea face unul despre cat de idioti sunt majoritatea profesorilor. sau ai putea sa faci un episod in care sa vorbesti despre desene animate care ti-au marcat copilaria. depinde de personalitatea ta. dar nu uita sa fii natural. mult noroc :*