| StefNN a întrebat:

Salutare big grin
Credeti ca iesirea la un film horror este ok pentru o prima intalnire?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă sunteți amândoi, fani ai acestui gen, de ce nu? Un motiv în plus, de a vă lua în brațe. : ))

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei să îi arăți că o să aibă o viață palpitantă alături de tine? laughing măi, e ok, dar să fii sigur că îi plac genul ăsta de filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai de ales. daca ei ii plac genul asta de filme de ce nu, dar asa ai de ales intre a te plictisi tu ( daca alege o porcarie romantica ) sau sa se plcitiseasca ea ( daca nu ii plac filmele horror )

| Pufoseniiee a răspuns:

Nuu. bine, daca si ei ii plac filmele de acest gen de ce nu? Dar daca este o fata simpla si romantica du.o la un film romantic.
Oricum, trebuie sa te interesezi ce fel de filme ii plac smug

| MidnightR a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Mai bine sa tipe la ea la filme horror decat sa adoarma el la film romantic.

| Pufoseniiee a răspuns (pentru MidnightR):

Numai la tine te gandesti..eu sunt fata si stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoseniiee):

Pai de ce sa se gandeasca doar la ea? vezi cu amandoi aveti dreptate?