| MartecK a întrebat:

Salutare!
Daca va plac jocurile pe calculator in special Minecraft imi spuneti ce parere aveti de video-ul meu?
Spuneti-mi daca v-a placut si daca nu v-a placut ce trebuie adaugat.
Daca v-a placut dati un like pentru ca ma motiveaza si un subscribe pentru a fi la curent cu noile video-uri!
Video : http://www.youtube.com/watch?v=BaS7SrUmbmI&feature=plcp

1 răspuns:
| Eminem_Jimmy_1994 a răspuns:

Ii ok jocu da mai mult ilas sugera unui copil, de clasa a-2-a fara suparare. gandeste-te, nu sant masini in joc la oricine ii plac masinile big grin.