| Geobaros91 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog cateva sfaturi pentru a ma lasa de fumat, am incercat sa ma las dar nu pot cu toate ca nu fumez decat 3-4 tigari pe zi!

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna pai da exista metode simple:
- cand vrei sa fumezi o tigari du-te repede si bea un pahar de apa si nu fuma o tigare dupa aia ( daca o tii tot asa vei reusi)
Bafta

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am fumat 39 de ani si m-am lasat cu tigara electronica. Si ajunsesem la 2-3 pachete pe zi.

| TheRealDaniel a răspuns:

Parintii mei s-au lasat de fumat dupa mai bine de 20 de ani de fumat, trebuie sa vrei, doar daca vrei cu adevarat vei reusit, gandeste-te cat de mult iti dauneaza organismului tau, ca vei avea probleme respiratorii si mai ales cu potenta.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Da varianta cu paharul de apa este cea mai recomandata.Du-te si bea si o sa vezi ce reusite o sa ai si o sa te lasi de fumat.

| UndeadEnigma a răspuns:

3-4 tigari pe zi? Aia e mai mult prosteala. Pur si simplu gaseste alte lucruri de facut si nu mai fuma. Decat sa fumezi atat pe zi, mai bine nu mai fumezi deloc.