| ElMacho a întrebat:

Am 14 ani si am incercat sa fumez. In ziua in care am incercat am fumat 2 tigari si de atunci nu am mai fumat. Credeti ca mi se va opri dezvoltarea daca nu mai fumez sau e prea tarziu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

De la 2 tigari nu patesti nimic, stai linistit(a), mai ales daca nu continui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ca si cum ai intreba cate kilograme o sa te ingrasi daca ai mancat acum nu stiu cat timp doua bomboane.

| 1lalala1 a răspuns:

Usurel....in primul rand tin sa te linistesti si sa te informez ca nu vei pati nimic... dar in al doilea rand vreau sa iti spun ca nu trebuie sa incepi de la o varsta frageda si nu continua pentru ca vei avea nevoie de dezintoxicare