| Baiattt a întrebat:

Salutare.Deci eu tot incerc sa imi fac freza in sus da tot nu pot din cauza vartejului il am in partea dreapta deci cand ridic parul sus doar partea dreapta se ridica si partea stanga se cam lasa jos din cauza vartejului chiar nu stiu ce freza sa imi fac. Ceva idei? deci partea stanga se ridica in sus si dupa jumatatea capului incepe un vartej in partea dreapta si din cauza lui nu pot sa imi ridic partea dreapta asa cum imi place sa fie freza sad. Ceva solutii cum as putea sa imi fac o freza cu vartejul meu.

1 răspuns:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

Frate singura cale de a scapa de vartejuri ar fi sa te tunzi 0 straight face serios, stiu ca e greu dar daca vre intr-adevar sa scapi de el/ele urmeaza mi sfatul(eu am avut vartej chiar in frunte si aratam ca dq nu puteam sa fac nimic din par nici o freza)