| MihaiUser a întrebat:

legata de parul meu.
Am fost acum cateva zile si m-am tuns, chestia e ca nu pot sa imi fac freza in felul in care vreau adica peste cap, stilistul mi-a spus ca nu prea am sa pot sa o fac din cauza ca am un fel de vartej/carare in partea dreapta a capului.
Vreo idee prin care as putea scapa de ia?

Răspuns Câştigător
| Assassina a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de vartej, stiu cum e, toata lumea are un vartej in cap9in crestet).Si pe mine ma cam deranjeaza (ala pe care il are toata lumea) caci nu pot sa imi prind parul calumea plus ca am si firele subtiri si e alunecos ....Eu folosesc gel. Daca vrei sa iti dai bretonul pe spate, gen Smiley presupun(https://www.google.ro/......https?/url cu fiativ, gelul l-ar inatri prea tare sau cu mousse.Cum vrei... Sper ca te-am ajutat.Sanatate multa!

| MihaiUser explică (pentru Assassina):

Multumesc de raspuns, aceiasi chestie spunea si stilistul ca o sa fie dificil sa fac cum vreau, Eu cel putin credeam ca daca te tunzi cum ai spui asa iti va sta parul, oricum multumesc mult. happy big grin

| Assassina a răspuns (pentru MihaiUser):

Placerea e a mea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi existat o metoda de a scapa de chestia asta, ti-ar fi spus-o stilistul

| Assassina a răspuns:

Multumesc de fundita...Sanatate multa!