| jerrywashere a întrebat:

Din cauza ca pe google nu am gasit informatiile de care aveam nevoie, ma gandeam ca voi gasi aici ceea ce am nevoie. Deci...as vrea sa imi pun intr-o ureche flesh tunnel si as vrea sa stiu cam ce trebuie facut, adica se incepe de la marimi mici si se trece treptat la marimi mai mari, astfel incat sa se largeasca gaura din ureche? Daca ar putea cineva sa imi explice mai in detaliu toata procedura, as fi recunoscatoare. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Catastrophy a răspuns:

Salut, eu am flesh tunnel de 12mm big grin, am avut cercel normal, dupa aia am inceput cu o scobitoare big grin cu scobitoarea e de ajuns sa stai o zi maxim 2, dupa aia poti sa iti comanzi sau sa iti cumperi expandere de marimi diferite, incapand cu cel mai mic pana la marimea vruta de tine big grin sau daca nu vrei cu expandere. poti incerca ceva fara bani, adica sa inlocuiesti expanderele cu lucruri de prin casa, gen dupa scobitoare poti baga... ceva mai mare decat scobitoarea, un cui, sau whatever, ce crezi tu ca te ajuta big grin dar easy way este sa iti iei expander big grin, funda?