| DeadManSoryn a întrebat:

Dupa cum stiti jocul Skylanders Spyro's Adventure a aparut(eu il am dinainte sa apara)stiti de unde pot cumpara figurine? Eu sunt din Bucuresti Sec.5 spuneti-mi si mie de unde si adresa.

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Poti sa iti cumperi de la media galaxy ( daca ai prin zona pe acolo... daca nu cumpara-le de pe net )
scrii mediagalaxy.ro tongue si gasesti dai la gaming si jos de tot scre JUCARII si iti apar acolo big grin

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Figurine Skylanders Spyro`s Adventure gasesti aici: http://timez.ro/......skylander/