| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare,eu am un joc skylanders spyro's adventure(dinainte sa apara)si prima oara l-am instalat pe laptop imi merge si la consola Wii daca il bag?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Nu merge, trebuie sa cumperi separat pentru wii. Gasesti aici: http://timez.ro/......skylander/

3 răspunsuri:
| DeadManSoryn explică:

Si inca ceva de unde pot cumpara figurine? Iti dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti merge dar depinde de care este. Apropo are si fratele meu unul.Am intrar si m-am inscris pe site, dar nu stiu unde sa bag codurile de pe hartiutele acelea pe care ti le da cand cumperi figurinele.app nu am cd am intrat direct pe site

| Behar_Eric_1967 a răspuns:

NU daca merge pentru PC nu merge pentru WII, iti trebuie un starter pack WII vezi la crazy toys sunt la super oferta