| HIPERACTIVE a întrebat:

Salutare fratilor.

De aproximativ 1 an m-am implicat in proiecte pe Facebook, cu grupuri si pagini de Facebook, etc.
Acum detin un grup de 18.700 membrii si unul de 5.700 membrii.

Eu as dori sa va intreb daca aveti grupuri de Facebook de care nu mai aveti nevoie, sau daca stiti o metoda cum pot gasi grupuri de Facebook fara ADMINI.

Multumesc pentru atentie, va astept pe grupuri, si ah da. Dau funda :'3

1 răspuns:
| DumitruS a răspuns:

Salut. Dragut. Imi pui si mie un post pinned in grupul ala de 18.000? big grin