| CaffeeStory a întrebat:

Salutare!
Am citit aici pe site urmatorul subiect:
Cum poti promova o pagina Facebook?
Am citit tot ce am gasit pe tpu.ro cu aceste taguri, dar din pura mea curiozitate va intreb pe voi ca si o intrebare.
CUM A-TI PROMOVA VOI UN GRUP PE FACEBOOK?
CE METODE A-TI FOLOSII, CE METODE INEDITE A-TI FOLOSII?
STRATEGII NEBUNESTI DE A RIDICA UN GRUP DE APROAPE 18.000 DE MEMBRII LA UN NUMAR FOARTE INDRAZNET?

unde a-ti posta reclame, pe ce grupuri Facebook ai face campanie agresiva de a creste numarul membrilor?

Subiect de promovat: https://goo.gl/7M2JBL
Sau link lung: www.facebook.com/groups/caffeestory

As dori sa rasplatesc munca colegilor mei de pe grup, sa simta si ei satisfactia pentru timpul si munca ce o depun in acest minunat grup!
Va multumesc pentru timpul acordat probleei mele :*
Astept cu mare drag raspunsurile voastre :X:X:X

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Facebook nu te prea lasă cu grup mai mare de 5000 de persoane.
Cea mai bună promoție este să ai pe grupul tău o idee, nu așa, de-a florile măruilui, de-a-pixul și de-a-mboulea. Ca să nu zic de-am-p***a.