| AlexJB a întrebat:

Hey. Aveti idee de un site unde pot gasi fara sa descarc un fel de prezentare in Power Point. Aveam la scoala despre Cruciadele de clasa a VI-a. Pls, funda!

1 răspuns:
| BonCoeur a răspuns:

Hehe.Nu,nu exista niciun site cu asemenea profil.Ca sa folosesti powerpoint trebuie ca tu sa fii ingenios si constructiv si sa stii sa-ti organizezi proiectul.Cauta informatii despre cruciade pe wikipedia dar imagini iei de pe google. Sper ca te-am ajutat.