| Jossep a întrebat:

Salutare.
Ieri am fost sa-mi depun dosarul la liceu.Acolo mi s-a dat sa completez cererea de inscriere, dar fara sa mi se spuna ca ordinea in care trec limbile moderne reprezinta o probleme.Eu am facut prima data franceza si apoi engleza,iar pe cerere le-am trecut invers, apoi mi-a spus doamna care se ocupa cu cererile ca nu e bine si trebuie sa fie exact ca pe foaia matricola.Eu am vrut sa schimb foaia,dar ea mi-a zis ca mai bine tau si scriu din nou, si asa am facut. Este posibil ca acele doua taieturi sa reprezinte o problema la dosarul meu?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca asa ti-a zis ea nu e nicio problema, important e sa stie ei unde sa te bage pe tine pentru ca pe cei cu L1 franceza ii pune intr-o clasa iar pe cei cu L1 engleza in alta clasa. Dupa asta va separa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.