| wikkedz a întrebat:

Jco Metin2ro si acum aproape toti au +9 arme armuri pe ei si bani multi. A devenit ceva gen server privat nu oficial. Intrebarea mea este daca stiti de unde pot downloada hack pentru yang in m2ro. Cele de pe google nu merg sau sunt FAKE.
Va rog daca puteti un link sau un id de messenger daca aveti hack!

Răspuns Câştigător
| Anonymuss_1194 a răspuns:

Nu exista hack de yang sub nici o forma (asta ar distruge metinul). In schimb o metoda ilegala de a face bani era Fishbot dar nici asta nu mai merge... Fa-ti un cont lv 20 cu arma +9 si itm de doamne ajuta si stai metine map1 reg albastru, sunt in prostie. sau lv 30 si stai la metine in map2... si tot asa. Fa afaceri inspirate si nu te da fraierit. Iti trebuie rabdare si ambitie happy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu-i asculta pe astia is prosti exis hack de yang uitetela ceilalti sa vezi ca au un hack cu care nu lovesc expliza asta e greu da gasit hack asta e adevarat da sunt cudri cum ar fi /ski_ 125 sau /set_w ca sa mergi lent si fain si ca sa revii la normal /set_r

| wikkedz explică:

Multumesc.

| Maryus_8489 a răspuns:

Nu exista hack de yang!