| Allanel a întrebat:

Salutare lume! Intrebarea mea este urmatoarea, am fost acceptat la liceu pentru bursa aceea numita "Bani de liceu", mi-am facut card si toate cele si astept sa intre banii, curiozitatea mea este, o sa intre si pe Septembrie si octombrie, sau doar din luna in care am facut dosarul?

1 răspuns:
| leonardtudose a răspuns:

Da, am avut si eu acest tip de bursa, doar ca iti vor intra mai putini, vei lua bani doar pe saptamanile din septembrie in care ai studiat.