| George1510 a întrebat:

Salutare!
Ma aflu intr-o mica dilema
Eu am in clasa o colega extraordinara la care tin foarte de mult, deci suntem prieteni foarte buni.Este o fata serioasa, fara fite, pe care o apreciez inca din clasa a 9-a. Avand in vedere ca nu mai este mult pana la Craciun as vrea sa-i cumpar ceva. Aici apare problema ca nu prea stiu ce sa-i iau. Banii nu-i punem la socoteala. Astept idei...
P. S. Fata de care vorbesc este clasa a 11-a, deci are aproape 18 ani happy

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Un parfum frumos sau un ursulet de plus, un set de accesorii (margele si cercei|daca e genul), o esarfa, un dvd cu muzica ei preferata, etc

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Buna!

Poi iai ceva care sa samnifice ca e craciunul!
-canute cu decoratiuni de craciun, un glob in gorma de bradut, fulg de nea, caciulita rosie etc
-o bratara care sa poata semnifica craciunul
-cornite funy de renhee hee
-sau chiar un ren care sa aiba l gat un fular si in cap o caciulitahappy
-un glob de cristal cu un ob care sa reprezinte venirea sarbatoriilor!

Sau ii poti cere opinia unei amice dea ta, sau chiar o verisoara!

Mult succeshappy