| klewww a întrebat:

Salutare, nu are rost sa ma mai prezint asa ca trec la problema propriu zisa.
Dintr-un timp am devenit o persoana cunoscuta pe internet si acolo sunt cineva dar in viata reala e diferit sunt fix opusul si fac numai rele si chestii pe care nu le inteleg. Cum as putea sa fiu vice versa?

Răspuns Câştigător
| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Păi în primul rând trebuie să te străduiești să nu mai fi așa. Oprește-te din a mai face lucruri rele. Încearcă să te documentezi pentru a îți da seama de lucrurile pe care nu le înțelegi și pentru a le evita în cazul în care sunt lucruri rele și de a le aplica in cazul în care sunt lucruri bune.

1 răspuns:
| Laurentiu_Mihai_1989 a răspuns:

Depinde doar de tine. Incearca sa intelegi ce vrei de la viata, ce scopuri si vise ai.