| TheUsedGaming a întrebat:

Salutare oameni. eu sunt TheUsedGaming si azi vin cu o rugaminte la voi. de curand m-am apucat de Youtube mai exact cu gaming-ul. daca aveti suficient timp sau curiozitate ati putea da un ochi la canalul meu desigur. daca va place sa urmariti gaming. Filmez videoclipuri cu Minecraft si in viitor si alte jocuri tari. Daca va place ceea ce fac nu uitati sa dati un like/comment si de ce nu si un subscribe? Canalul meu de YT : TheUsedGaming sau aici este linkul :http://www.youtube.com/user/TheUsedGaming

1 răspuns:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Frumusel canal de YT!

Cand o sa faci video-uri despre alte jocuri (adica nu Minecraft), da-mi un mesaj.
Eu nu joc Minecraft.

Bafta si cat mai multe vizualizari!