| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Omica problema cu amicii mei...

Nu ii mai pot dezlipi din fata calculatorului. Orice le-as zice ei au devenit obsedati de calculator.Degea ii chem sa iesim prin oras, afara la un fotbal sau la orice alta activitate ei zici ca sunt lipiti de tastatura si mouse.De cand au descoperit jocul asta "League of Legends" stau toata ziua ca disperatii pe skype si vorbesc numai de asta.Si eu stau si ma joc Counter-Strike dar nu ca ei care au facut din jocul acela o obsesie.Acum intrebarea:
Cum as putea sa-i dezlipesc din fata calculatorului?

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Gaseste-le cate o prietena, cea mai buna solutie, crede-malaughing

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Iti spun din propria experientalaughingpe bune