| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine joaca Counter Strike, imi puteti da cateva servere americane, sau din Anglia, ideea e sa se vorbeasca engleza pe sv aia vreau, asta ma va ajuta sa mai invat putina engleza, stiu engleza destul de bine dar daca stau pe acolo voi mai prinde cate ceva.
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Neah1 a răspuns:

Servere din SUA: http://www.gametracker.com/search/cs/US/
Ai de unde alege tot felul de servere, clasice, respawn etc. Nu sunt chiar foarte populate, dar e mai bine asa decat sa fie full de rusi, germani.

| MarianWLF a răspuns (pentru Neah1):

Multumesc mult, raspunsul asta il asteptam.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Serios, tu cand joci cs vorbesti sau tragi?

| MarianWLF a răspuns (pentru William):

Man pe chat se vorbeste destul de mult si chiar voi invata ceva, voi fi atent si la joc nu e problema, joc destul de bine, sunt si admin, si modererator pe forum, sunt si in clan deci nu sunt strain de cs.
Daca imi poti da un raspuns bine, daca nu asta e...