| numesiprenume0 a întrebat:

Pot termina scoala de soferi, categoria B in 6 saptamani? Ce program trebuie sa am? Cate ore pe saptamana practica si cate teorie?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca te tii o termini, daca nu iti trebuie 3 luni. Cam 24 h teorie si 30 practica total. Programul scolilor e adaptat incat sa multumeasca pe toti in functie de cum au liber si depinde si de scoala cred. Fii constient ca mai studiezi si acasa, si la gradinita se face asa.