| hatze a întrebat:

Salutare prieteni! am si eu o intrebare! as vrea sa trimit SMS-uri cu numar ascuns! eu is pe ORANGE ce trebuie sa fac sa trimit smsuri cu numar ascuns?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se mai poate trimite sms cu număr privat de foarte mult timp.
Pa, pa.

| aliceinchains a răspuns:

Nu se pot trimite sms-uri cu număr ascuns. Imaginează-ți cum ar fi să primești încontinuu mesaje de la cineva fără un număr. Nu se poate așa ceva, în schimb se poate suna cu număr ascuns. La Vodafone, pui #31# înaintea numărului, la Orange nu știu dacă merge tot așa, încearcă și vezi!

| dany3la a răspuns:

#31# inaintea nr de tel si merge!

| m0gd0 a răspuns:

Iti schimbi numarul si reteaua cum ar fi pe cosmote si trimiti sms-uri